Home / Over ons / Wie we zijn

Wie we zijn

Onze mensen zijn degene die het verschil maken.

Lees meer over onze mensen

Onze mensen zijn degene die het verschil maken. AddSecure bestaat uit meer dan 750 toegewijde en gemotiveerde personen die het bedrijf vooruit helpen met nieuwe ideeën en oplossingen die onze klanten ten goede komen. Wat ons verenigt is een toewijding aan het leveren van oplossingen en communicatie voor een veiligere en slimmere wereld. We zijn trots op ons Scandinavische bedrijfsachtergrond, met een commitment voor open en transparante activiteiten over de hele wereld.

Lees korte interviews met enkele van onze teamleden hier.

 

Ontmoet AddSecure Corporate Management Team

Ons deskundige en ervaren managementteam begeleidt ons bedrijf en helpt ons onze visie te verwezenlijken voor een veiligere en slimmere wereld. Onze organisatie is vlak en responsief en het leiderschapsteam staat dicht bij het bedrijf en weet wat er in de markten gebeurt.

 

 

Stefan Albertsson

Chief Executive Officer

stefan.albertsson@addsecure.com

Ståle Moe

VP AddSecure & President Smart Care

stale.moe@addsecure.com

Liljana Vall

Chief People & Culture Officer

liljana.vall@addsecure.com

Anna Börjesson

Chief Marketing Officer

anna.borjesson@addsecure.com

Rasmus Pedersen

Chief Financial Officer

rasmus.pedersen@addsecure.com

Krister Tånneryd

Chief Operating Officer

krister.tanneryd@addsecure.com

Magnus Lengdell

CTO & President Smart Alarms

magnus.lengdell@addsecure.com

Nils Kjölhede

Chief Mergers & Acquisitions Officer

nils.kjolhede@addsecure.com

Sten Olsson

Chief Corporate Development Officer

sten.olsson@addsecure.com

Johanna Giorgi

Chief Sustainability Officer

johanna.giorgi@addsecure.com

Mats Genberg

President Smart Rescue

mats.genberg@addsecure.com

Johan Frilund

President Smart Transport

johan.frilund@addsecure.com

Onze eigenaars

AddSecure is voor het grootste deel eigendom van fondsen beheerd door Castik Capital, een Europees private equity fonds met een langetermijnvisie van waardecreatie, opgericht in 2014.
Minderheidseigenaren zijn Abry Partners en het management van AddSecure.

We beveiligen data en kritieke communicatie in een verbonden wereld